Соцреклама

30 вересня - День усиновлення в Україні. В Україні близько 18000 дітей-сиріт чекають на усиновлення. Ми віримо, що кожна дитина має батьків, просто не всі ще зустрілися. Кожен ваш like, кожен ваш share наближує дітей до їх нових сімей.
Згідно даних моніторингового дослідження, яке було проведене Уповноваженим Президента України з прав дитини спільно з ВГО «Україна без сиріт», в Україні проживають в закладах інституційного догляду біля 10000 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Команди наших відеооператів постійно створюють відеоанкети дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у всіх областях України, щоб підштовхнути дитину до її майбутніх батьків. На сайті благодійної програми "Зміни Одне Життя" доступно сама велика база в Україні відеоанкет дітей, яким потрібна сім"я. Але, кількість відеоанкет постійно збільшується.
За інформацією Уповноваженого Президента України з прав дитини, в середньому в Україні кожні 3 дні 250 дітей влаштовуються до закладів інституційного догляду, а кожна 35 дитина в Україні є вихованцем інтернатного закладу певного типу. Всього ж в Україні функціонує 774 інтернатних закладів та установ соціального захисту дітей, в яких виховується близько 104 тис. дітей, при цьому із них лише близько 10 тис.– це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, у всіх інших є батьки.
Так сталося, що діти проживають в дитячих будинках. У кожного з них є своє майбутнє. Хтось може стати пожежником і врятувати десятки життів, а хтось стане фахівцем і вирішить проблему водопостачання в Африці, а хтось - буде винахідником. Дитина може вирости і без участі батьків, але стати особистістю без їх виховання - ні! Подаруйте дитині таке майбутнє, станьте для нього татом і мамою.
Діти, які проживають в інституційних закладах разом із братом чи сестрою, довго мріють про маму чи тата. Як показує практика, їх усиновлюють рідше. Адже, двоє - краще, ніж один! Подаруйте дитині таке майбутнє, станьте для нього татом і мамою.